محصولات

فوم سرد

این  فومها با حرارت غیر مستقیم یا دمای کم در مرحله ساخت آماده می شود. این حرارت غیر مستقیم به مولکول ها اجازه بیشتری به شکل گیری می دهد .پس کارایی و عمر بالاتری برخوردار هستند.​​​​​​​
​​​​​​​فرآیند فوم سرد
دمای مصرف مواد: ۲۸-۲۵ درجه سانتیگراد
دمای قالب: ۵۵-۴۵ درجه سانتیگراد
نسبت وزنی پلی ال به ایزوسیانات: ۱۰۰ به (۵۰ تا ۷۰)
زمان کرم تایم: ۱۲ ثانیه
زمان اتمام رشد: ۱۰۰ ثانیه
دانسیته فوم آزاد: ۴۵ کیلوگرم بر متر مکعب
زمان قالبگیری: ۲۰۰ ثانیه

کاربرد فوم سرد
در صنعت مبلمان خانگی ، اداری ، خودرو ، زین موتور سیکلت و… استفاده می گردد

اسفنج

اسفنج با مخلوط کردن پولیول، دی ایزوسیانات ها، کاتالیزورها، مواد خنک کننده کمکی و سایر مواد افزودنی ساخته شده و اجازه می دهد اسفنج حاصل به صورت آزادانه افزایش یابد. بیشتر با استفاده از تکنولوژی پردازش مداوم تولید می شود که پس از آن اسفنج  به شکل و اندازه مورد نظر برای استفاده   در انواع صنعت ها  در سایز و اندازه های مختلف برش داده می شود.
اسفنج ها در انواع صنعت ها به کار می روند ولی بیشتر در صنعت مبلمان از اسفنج استفاده می شود

اسفنج گرد

ترکیب مواد تشکیل دهنده اسفنج گرد (رولی)  مانند سایر تولیدات و محصولات کارخانه بر اساس محاسبات ، فرمولاسیون دقیق علمی ، تجارب فراوان مهندسین و متخصصان و گذرانیدن آزمایشهات لازم ، به شکلی در نظر گرفته شده که علاوه برخصوصیات ویژه از مقاومت قابل توجه در برابر فشارهای مختلف بر خوردار باشد.
این محصول به طور معمول در رنگ های سفید و مشکی و در دو دانسیته 15 کیلویی و 25 کیلویی  تولید می شود و در صنایع مختلف کاربرد خود را دارند.
اسفنج گرد(رولی) بیشتر درصنایع کیف و کفش، لوازم داخلی خودرو، صندلی های طبی ، فیلترهای صنعتی و ... کاربرد دارد.

اتوبان تهران ساوه . ۳ کیلومتر بعد از عوارضی اول. جنب پمپ بنزین نگین صحرا . رضی آباد . بهمن آباد . کوچه سپیدار پلاک ۴ و ۵​​​​​​​

ارتباط با ما

۵۶۲۷۶۱۵۴
۵۶۲۷۶۵۹۶
​​​​​​​۵۶۲۷۶۱۵۴

طراح وب سایت توسط وبزی